Kategoriler
Online Satış

Gönderim ve Teslimat

Dikkatkesil.com internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, Aras Kargo firması tarafından Türkiye’nin tüm illerine sunulmaktadır.

Yut dışı alışverişlerin kargo hizmeti ise DHL kargo firması tarafından sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için Yurt Dışı Gönderim linkine giriş yapabilirsiniz.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri faturası ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, müşterinin adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, müşteri telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda müşterinin, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Siparişiniz gönderildikten sonra e-posta ya da mesaj (SMS) ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kargo Ücreti

DikkatKesil.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti, satın aldığınız ürünlerin toplam tutarı 750,00 TL ve altı ise 39,00 TL'dir. 750,00 TL üstü ise ücretsiz gönderilir.

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Dikkat Kesil tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde mesaj (SMS) veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir. Ayrıca kargo takip numaranız ile ilgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. destek@dikkatkesil.com adresine e-posta gönderebilir; 0850 360 63 60 veya 0544 360 63 60 numaralı telefonlardan bizimle irtibata geçmelisiniz.

E-Bülten
Kampanyalı Ürünler, Yaklaşan İndirimler, Yeni Gelen Ürünler. Dikkat Kesil e-bültene kaydolun.
© Copyright 2008-2021 dikkatkesil.com Her hakkı saklıdır.
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.