Caldion Parfümleri, Caldion Parfüm Çeşitleri

Caldion parfüm almak için dikkat kesil. Masumiyet ve dinamizmin iç içe geçtiği, günlük kullanıma uygun yumuşak kokusuyla, uyum ve birlikteliğe önem veren özgün kişiliklerin genç, çağdaş, modern parfüm ve deodorantı...
1996 yılında tüketiciyle buluşan Caldion, kısa zamanda geniş kitlelerin beğenisini kazandı.
Kadın ve erkeklere yönelik günlük kokusuyla dikkat çeken Caldion, parfüm ve deodorant haricinde sonraki yıllarda çıkarttığı deo-stick ve roll on ile ürün portföyünü geliştirdi.
2006 yılında hedef kitleyi genişletmek amacıyla, modern, gecenin parıltısını yansıtan ve şık kokusuyla aileye Caldion Night markası katıldı.
Genç erkek ve kadınlara yönelik markanın parfüm ve deodorantı mevcuttur.
2010 yılında Caldion, her biri birbirinden çekici yepyeni ürünler meydana getirdi. City, Zen ve Jeans. Bu ürünlerde kimi zaman bir erkeğin yakından tanıdığı odunsu ve aromatik dokunuşlara hayat verirken, kimi zaman da kadınların gizemli dünyasına vurguda bulundu. Kısaca, yeni Caldion ailesi, kadın ya da erkek, her yaştan insanın dikkatini çekecek yepyeni bir soluk oldu.
Dikkatkesil.com alışveriş siteniz ile Caldion parfümleri kredi kartına 4 taksit fırsatı, kapıda ödeme alışveriş ve uygun fiyatları ile satın alabilirisiniz. Caldion parfüm çeşitleri arasından size en uygun olanını seçebilirsiniz.
Caldion parfüm… Caldion parfümler… Caldion parfümleri… Caldion parfüm çeşitleri… Caldion parfüm fiyat… Caldion parfüm fiyatı… Caldion parfüm fiyatları… Caldion bayan parfüm... Caldion erkek parfüm... Caldion parfüm seti... Caldion for women... Caldion for men...