Kategoriler
Online Satış

İade ve Değişim

Dikkatkesil.com'dan satın aldığınız ürünleri iade için anlaşmalı kargo ile gönderebilir yada doğrudan mağazamıza getirebilirsiniz. Ürün iadenizi para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, DikkatKesil tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin (Kusurlu Ürünler Hariç) kargo ücretinin yarısı 65,00 TL iade edilecek tutardan düşülerek geri ödeme yapılır.

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 3 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile para iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında bir iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde para iadesi için banka hesap bilgileriniz hesap sahibi adı soyadı ve IBAN numarası bildirmeniz gerekmektedir.

Genel İade Koşulları

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

3. İade etmek istediğiniz ürün faturası ile birlikte gönderilmelidir.

4. Anlaşmalı olduğumuz kargo dışındaki kargo şirketlerinin karşı ödemeli gönderileri, tarafımızdan teslim alınamamaktadır.

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için destek@dikkatkesil.com e-posta adresine veya 0850 360 63 60 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

E-Bülten
Kampanyalı Ürünler, Yaklaşan İndirimler, Yeni Gelen Ürünler. Dikkat Kesil e-bültene kaydolun.
© Copyright 2008-2021 dikkatkesil.com Her hakkı saklıdır.
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.