İçerik Detay


Gönderim ve Teslimat

Gönderim ve Teslimat

Dikkatkesil.com internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerin kargo hizmeti, Aras ve Sürat Kargo firması tarafından Türkiye’nin tüm illerine sunulmaktadır.

Kargo şirketi, satın aldığınız ürünleri faturası ile belirttiğiniz adrese teslim etmektedir. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılmaktadır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo firmalarının adrese teslim yapamadığı köy ve beldelerde ise sipariş, alıcının adresine en yakın kargo şubesine "Telefon İhbarlı" olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo şubesine geldiğinde, alıcı telefonla aranarak haberdar edilir. Bu durumda alıcının, siparişi kargo şubesinden alması gerekmektedir. Siparişiniz gönderildikten sonra e-posta yada sms ile tarafınıza iletilecek olan kargo firması adı ve takip numarası ile siparişinizi takip edebilirsiniz.

Kargo Ücreti

DikkatKesil.com’dan yapılan alışverişlerde kargo ücreti, aldığınız ürünlerin toplam bedeli 70 TL ve altı ise 4,00 TL, 70 TL üstü ise ücretsiz gönderilir.

Sipariş Takibi

Ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta yolu ile Dikkat Kesil tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. Ek olarak, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi öncesinde SMS veya telefon yolu ile bilgi verilmektedir. Ayrıca kargo takip numaranız ile ilgili kargo firmasının web sitesinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme

Kargonuzu teslim alırken kontrol etmeniz büyük önem arz etmektedir. Paketlerin dışında hasar, eziklik, yırtılma, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum tespit ettiğinizde ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisine tutanak tutturmalısınız. Bize Ulaşın formunu kullanarak veya 0850 360 63 60 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçmelisiniz.